Intel Xeon işlemciler, RAID 10 SAS Diskler, ECC registered bellekler... Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en iyi donanımlar Hür Bilişim ile hizmetinizde!

Supermicro, Dell, HP Sunucuları geniş ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyaca uygun yapılandırılmış sunuculardır. Kurumsal veya bireysel olarak kullanabileceğiniz yüksek performansa sahip sunucularda, dilerseniz barındırma hizmeti verebilir, sitenizi barındırabilir veya oyun sunucusu olarak kullanabilirsiniz. Vmware, Citrix Xen Server, Proxmox VE, SolusVM, Parallels Virtuozzo Containers, Microsoft Hyper-V gibi işletim sistemlerini / sanallaştırma yazılımlarını kullanarak sunucuları rahatlıkla sanallaştırabilirsiniz.

İngiltere Lokasyon Kiralık Sunucu Paketleri

UK DEDİ 1

server icon

$199.99/Aylık

Yeni başlayanlar için mükemmel sunucu planı

 • Intel Core E3-1270v5 4c/8t 3.6 GHz+
 • 48 GB DDR4 RAM
 • 2 x 2TB SATA HDD / 4x 300 GB 15K SAS
 • Hardware RAID
 • 1 Gbps/sn Port - 300Mbit/sn Garanti
 • 1 Adet IP Adresi / Arttırılabilir
 • Opsiyonel IPMI Remote-Reboot + KVM OverIP
 • İngiltere Lokasyon

Sipariş ver

UK DEDİ 2

server icon

$239.99/Aylık

Güvenilir düşük maliyetli sunucu planı

 • 2x Intel Core E5-2430 12c/24t 2.2 GHz+
 • 128GB DDR3 RAM
 • 4x 2TB SATA / 4x 300GB 15K SAS
 • Hardware RAID
 • 1 Gbps/sn Port - 500Mbit/sn Garanti
 • 1 Adet IP Adresi / Arttırılabilir
 • Opsiyonel IPMI Remote-Reboot + KVM OverIP
 • İngiltere Lokasyon

Sipariş ver

UK DEDİ 3

server icon

$439.99/Aylık

Gelişmiş sunucu paketi

 • 2x Intel Core E5-2640v3 16c/32t 2.6 GHz+
 • 128GB DDR4 RAM
 • 12x 2TB SATA / 12x 300GB 15K SAS
 • Hardware RAID
 • 1 Gbps/sn Port - 1000Mbit/sn Garanti
 • 1 Adet IP Adresi / Arttırılabilir
 • Opsiyonel IPMI Remote-Reboot + KVM OverIP
 • İngiltere Lokasyon

Sipariş ver

 

İngiltere Lokasyon Kiralık Sunucu Özellikleri

Yüksek Performans

Ek donanım tedarik avantajı sayesinde Hür Bilişim kiralık sunucuları her türlü uygulamanız için yüksek performansı garanti eder. Kiralık sunucularınız da dilediğiniz zaman donanım güncellemesi yapmanız ve performansını korumanız mümkündür.

Güvenli Sunucular

Hür Bilişim'in sağlamakta olduğu kiralık sunucu hizmetleri üst seviye güvenlik katmanına sahip olduğundan altyapınız fiziksel risklerden arındırılarak, bilgi hırsızlığı ya da deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı korunur.

Kontrol Paneli

Kiralık Sunucu hizmetlerimiz dilediğiniz kontrol paneli çözümünü kullanmaya uygundur. Bu çözümleri Hür Bilişim'den satın alabilir veya ücretsiz alternatifleri destek uzmanınıza danışarak sunucunuza yükleyebilirsiniz.

Firewall Koruması

Kiralık Sunucular Hür Bilişim standart Firewall desteği ile yüksek ölçekte güvenlik altındadır. Bu hizmeti genişletmek ve ekstra DDos koruması satın almak isterseniz 7/24 destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Minimum Maliyet - En Ucuz Fiyat

Kendinize ait herhangi bir fiziksel sunucunun bir veri merkezinde barındırma maliyeti gayet yüksekken, Hür Bilişim kiralık sunucuları sizi bu maliyetletten kurtarır. En ucuz fiyatı garanti eder.

7/24 Destek

Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

Yüksek performans ve sorunsuz bir hizmet için en iyi donanımlar Hür Bilişim ile hizmetinizde!

%100 olarak size ait olan sunucularda internet erişimi ve donanım birlikte olarak sunduğumuz çözümlerimiz Kiralık Sunucu veya Dedicated Server olarak tanımlanmıştır. Dedicated Sunucu hizmetlerimizde parça garantisi çalıştığımız verimerkezleri tarafından sağlanmaktadır, arıza anında bize sorunu ilettiğinizde 30 dakika içerisinde arızalı parçalar değiştirilmektedir. Kaliteli Network üzerinden %99,98 erişim kalitesi ile internete erişebilmektesiniz.

 

Neden Biz?

Bizi tercih etmeniz için dört önemli neden!

Hür Bilişim Güvencesi
Hür Bilişim Güvencesi
2010 yılından bu yana profesyonel internet çözümleri üreten şirketimiz, amaç edindiği sorunsuz hizmet garantisi ile binlerce müşterisine hizmet veriyor!
Teknoloji, Herkes İçin!
Teknoloji, Herkes İçin!
Bulut bilişim, ağ yedekliliği, sanallaştırma... Bu ve diğer yeni kavramlar sizi endişelendirmesin. Siz işinize odaklanın, gerisini bize bırakın.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
7/24 Kredi Kartı, Bitcoin ve Paypal ile yapmış olduğunuz siparişlerde anında aktivasyon! Güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyoruz.
Her Zaman Hazırlıklıyız
Her Zaman Hazırlıklıyız
Çalışanlarımız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet veriyor. Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz.
 

Sık sorulan sorular

Sık sorulan sorular ve cevapların bir bölümü;

Kurulum Süresi Nedir?

Kiralık sunucu paketleri, aksi belirtilmedikçe maksimum 24 saat içerisinde teslim edilmektedir.

7/24 Destek Alabilirmiyim?

Kendi alanında uzman ve sertifikalı teknik ekimizden; 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz destek alabilirsiniz.

Sunucularda Uzaktan Yönetim Mevcutmu?

Tüm İngiltere lokasyon kiralık sunucularımızda, online olarak reset-açma-kapama paneli mevcuttur.

Bana özel bir kiralık sunucu paketi oluşturmanız mümkün mü?

Elbette, eğer mevcut paketlerimizden hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise, bize gereksinimlerinizi bildirmeniz halinde size özel bir paket oluşturabiliriz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz hakkımızda neler söylüyor?

Uzun yıllardır Hür Bilişim ile çalışmaktayım. Kendileri her alanda çok ilgilidir, şiddetle tavsiye ediyorum. Hizmetlerinin kalitesinden önce çalışanların kalitesi geliyor.. Teşekkürler Hür Bilişim!

 
Süleyman Aziz Makas

1 yılı geçkindir sizlerle çalışmaktan çok mutluyum. Her türlü sorunum konusunda hiç çekinmeden bana destek verdiğiniz için çok teşekkürler...

 
Seçkin Kul

Yaklaşık 8-10 yıldır tanışırım kendileri ile. Tüm işlemlerde A'dan Z'ye iğneden ipliğe yardımcı oluyorlar. Sabırları ve iş bitiricilikleri her zaman ön planda oluyor. En önemlisi ise cebinizi değil, sizi düşünüyorlar.

 
Yıldıray Yıldırım