Anlaşmalı olduğumuz yazılım şirketlerinin sağladığı lisansları, bizim aracılığımızda çok daha uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Softaculous & Installatron & Fantastico Lisans Paketleri

Softaculous VPS & VDS

server icon

$1.99/Aylık

Softaculous VPS - Sanal sunucular için aylık Softaculous Lisansı.

Sipariş ver

Softaculous Dedicated

server icon

$2.99/Aylık

Softaculous Dedicated - Fiziksel sunucular için aylık Softaculous Lisansı.

Sipariş ver

Installatron VPS & VDS

server icon

$3.49/Aylık

Installatron VPS & VDS - Sanal sunucular için aylık Installatron Lisansı.

Sipariş ver

Installatron Dedicated

server icon

$4.99/Aylık

Installatron Dedicated - Fiziksel sunucular için aylık Installatron Lisansı.

Sipariş ver

Fantastico

server icon

$3.99/Aylık

Fantastico - Fiziksel sunucu yada vds için aylık Fantastico lisansıdır.

Sipariş ver

 

Softaculous & Installatron & Fantastico Lisans Özellikleri

cPanel & Plesk Kontrol Paneli

Web sitenizi, sektör standardı olan kontrol panelleri ile yönetin. Hür Bilişim tüm barındırma paketlerinde Linux için cPanel, Windows için Parallels Plesk Panel kullanmaktadır.

Güvenli Sunucular

Hosting için optimize edilmiş sunucularımızda hesap izolasyonu CloudLinux ile yapılmaktadır. En güncel PHP, MySQL ve DDOS açıklarına karşı güvenliğimiz her zaman aktiftir.

Yedekleme Sistemi

Hosting için optimize edilmiş sunucularımızda yedekleme periyodik olarak alınmaktadır. Alınan bu yedekler geri dönüş imkanı olmayan fiziksel donanım arızalarında kullanmak üzere saklanır.

Cloud Teknolojisi

Hosting Platformları Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş Storage sistemleri üzerinde üstün performans ile hizmet sağlanmaktadır.

İade Garantisi

Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunmaktadır.

7/24 Destek

Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

cPanel & WHM

cPanel’in tercih edilme sebeplerinden birisi ve en önemlisi kuşkusuz kolay kullanıma sahip olması. cPanel müşterilerine sunduğu kolay arayüz ile ve çeşitli modifikasyonlarla büyük başarılar elde ediyor. cPanel arayüzünü daha kullanışlı hale getirmek için birçok eklentiye sahip.

scripts