Sahip olduğunuz sunucunuz üzerinde yapılması gereken kurulum, yönetim işlemlerini bizden talep edebilirsiniz. Böylece sisteminiz profesyonel şekilde kurulur veya yönetilirken, size ise sisteminizi kullanmanın keyfini çıkartmak kalır.

Sunucu Yönetim Hizmetleri

cPanel Kurulumu

server icon

$14.99/Tek Seferlik

cPanel kurulumu ve ayarlamaları, Apache derlemesi, mod_security ayarları, güvenlik ayarları, csf kurulumu ve ayarları (isteğe bağlı).

Sipariş ver

cPanel Ayarlamaları

server icon

$9.99/Tek Seferlik

cPanel ayarları, Apache derlemesi, mod_security ayarları, güvenlik ayarları, csf kurulumu ve ayarlamaları (isteğe bağlı).

Sipariş ver

Cloudflare (CDN)

server icon

$0.99/Aylık

Cloudflare bir CDN (İçerik dağıtım ağı) hizmetidir. Bu hizmet internet siteniz ve sitenize gelen ziyaretçiler arasında bir proxy görevi üstlenir.

Sipariş ver

Sunucu / VPS / VDS Takibi

server icon

$19.99/Aylık

cPanel kurulu sunucuda cPanel ayarları, Apache derlemesi, mod_security ayarları, güvenlik ayarları, csf kurulumu ve ayarlamaları içerir. Ayrıca, her türlü kesintide ve sorunda 15 dakika içinde müdahele, sunucunun bakım ve yönetimi, sorunların çözümü (mümkün olduğu sürece), herşey bize aittir. Sunucunuzu, reseller kullanır gibi kullanabilirsiniz.

Sipariş ver

 

Sunucu Yönetim Hizmetleri Özellikleri

cPanel & Plesk Kontrol Paneli

Web sitenizi, sektör standardı olan kontrol panelleri ile yönetin. Hür Bilişim tüm barındırma paketlerinde Linux için cPanel, Windows için Parallels Plesk Panel kullanmaktadır.

Güvenli Sunucular

Hosting için optimize edilmiş sunucularımızda hesap izolasyonu CloudLinux ile yapılmaktadır. En güncel PHP, MySQL ve DDOS açıklarına karşı güvenliğimiz her zaman aktiftir.

Yedekleme Sistemi

Hosting için optimize edilmiş sunucularımızda yedekleme periyodik olarak alınmaktadır. Alınan bu yedekler geri dönüş imkanı olmayan fiziksel donanım arızalarında kullanmak üzere saklanır.

Cloud Teknolojisi

Hosting Platformları Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş Storage sistemleri üzerinde üstün performans ile hizmet sağlanmaktadır.

İade Garantisi

Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunmaktadır.

7/24 Destek

Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

cPanel & WHM

cPanel’in tercih edilme sebeplerinden birisi ve en önemlisi kuşkusuz kolay kullanıma sahip olması. cPanel müşterilerine sunduğu kolay arayüz ile ve çeşitli modifikasyonlarla büyük başarılar elde ediyor. cPanel arayüzünü daha kullanışlı hale getirmek için birçok eklentiye sahip.

scripts