TeamSpeak 3, online oyunseverlerin kendi aralarında toplu olarak sesli iletişim kurmak için kullandıkları en popüler programlardan birisidir.

TeamSpeak Hosting Paketleri

Ekonomik

server icon

$8.99/Aylık

Yeni başlayanlar için TeamSpeak Hosting planı

 • 50 Kişi
 • %99.98 Uptime
 • Oyun & Yetki Sistemi
 • Gelişmiş Yönetim Paneli
 • Anti-DDoS Pro Firewall

Sipariş ver

Standart

server icon

$12.99/Aylık

Güvenilir düşük maliyetli TeamSpeak Hosting planı

 • 75 Kişi
 • %99.98 Uptime
 • Oyun & Yetki Sistemi
 • Gelişmiş Yönetim Paneli
 • Anti-DDoS Pro Firewall

Sipariş ver

Süper

server icon

$14.99/Aylık

Gelişmiş TeamSpeak Hosting paketi

 • 100 Kişi
 • %99.98 Uptime
 • Oyun & Yetki Sistemi
 • Gelişmiş Yönetim Paneli
 • Anti-DDoS Pro Firewall

Sipariş ver

 

TeamSpeak Hosting Özellikleri

cPanel & Plesk Kontrol Paneli

Web sitenizi, sektör standardı olan kontrol panelleri ile yönetin. Hür Bilişim tüm barındırma paketlerinde Linux için cPanel, Windows için Parallels Plesk Panel kullanmaktadır.

Güvenli Sunucular

Hosting için optimize edilmiş sunucularımızda hesap izolasyonu CloudLinux ile yapılmaktadır. En güncel PHP, MySQL ve DDOS açıklarına karşı güvenliğimiz her zaman aktiftir.

Yedekleme Sistemi

Hosting için optimize edilmiş sunucularımızda yedekleme periyodik olarak alınmaktadır. Alınan bu yedekler geri dönüş imkanı olmayan fiziksel donanım arızalarında kullanmak üzere saklanır.

Cloud Teknolojisi

Hosting Platformları Cloud alt yapısı üzerinden sağlanmaktadır. Tüm sistemler yedekli yapıda organize edilmiş Storage sistemleri üzerinde üstün performans ile hizmet sağlanmaktadır.

İade Garantisi

Hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza inanıyoruz, fakat yinede herhangi bir sebepten dolayı 7 gün içerisinde koşulsuz geri ödeme garantimiz bulunmaktadır.

7/24 Destek

Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın, ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.

 

TeamSpeak iletişim alt yapınız Hür Bilişim ile her zaman güvende!

Satışını gerçekleştirdiğimiz sunuculardan size uygun olanı satın alarak kullanabilirsiniz. Sunucularda oda veya odalar kurabilir, kurduğunuz odalara şifre atayarak istemediğiniz kişilerin odanıza girmesini engeleyebilirsiniz

 

Neden Biz?

Bizi tercih etmeniz için dört önemli neden!

Hür Bilişim Güvencesi
Hür Bilişim Güvencesi
2010 yılından bu yana profesyonel internet çözümleri üreten şirketimiz, amaç edindiği sorunsuz hizmet garantisi ile binlerce müşterisine hizmet veriyor!
Teknoloji, Herkes İçin!
Teknoloji, Herkes İçin!
Bulut bilişim, ağ yedekliliği, sanallaştırma... Bu ve diğer yeni kavramlar sizi endişelendirmesin. Siz işinize odaklanın, gerisini bize bırakın.
Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş
7/24 Kredi Kartı, Bitcoin ve Paypal ile yapmış olduğunuz siparişlerde anında aktivasyon! Güvenliğiniz için online ödeme yollarında tam onaylı SSL sertifikası kullanıyoruz.
Her Zaman Hazırlıklıyız
Her Zaman Hazırlıklıyız
Çalışanlarımız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet veriyor. Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz.
 

Sık sorulan sorular

Sık sorulan sorular ve cevapların bir bölümü;

Teamspeak sunucularınızda koruma var mı?

Sunucularımız TT-DDOS ve Cisco firewallar ile korunmaktadır. Ayrıca yurtdışı trafiği farklı routerler üzerinden yönlendirilerek trafik analizi yapılmaktadır.

Sunucu konumu nerede?

Tüm TeamSpeak Hosting hesapları Fransa / Kanada - OVH konumlu veri merkezinde, Hür Bilişim'e ait sunucular üzerinde barındırılacaktır.

Hizmet ne kadar sürede aktif olur?

TeamSpeak Hosting hizmetiniz, ödeme işlemlerinin tamamlanmasının ardından otomatik olarak aktif edilecektir.

Bana özel bir hosting paketi oluşturmanız mümkün mü?

Elbette, eğer mevcut paketlerimizden hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise, bize gereksinimlerinizi bildirmeniz halinde size özel bir paket oluşturabiliriz.

Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz hakkımızda neler söylüyor?

Uzun yıllardır Hür Bilişim ile çalışmaktayım. Kendileri her alanda çok ilgilidir, şiddetle tavsiye ediyorum. Hizmetlerinin kalitesinden önce çalışanların kalitesi geliyor.. Teşekkürler Hür Bilişim!

 
Süleyman Aziz Makas

1 yılı geçkindir sizlerle çalışmaktan çok mutluyum. Her türlü sorunum konusunda hiç çekinmeden bana destek verdiğiniz için çok teşekkürler...

 
Seçkin Kul

Yaklaşık 8-10 yıldır tanışırım kendileri ile. Tüm işlemlerde A'dan Z'ye iğneden ipliğe yardımcı oluyorlar. Sabırları ve iş bitiricilikleri her zaman ön planda oluyor. En önemlisi ise cebinizi değil, sizi düşünüyorlar.

 
Yıldıray Yıldırım