Bayi Hosting

Son derece hızlı ve istikrarlı barındırma altyapısı.

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat

Tüm planlara dahil

 • c-Panel / Plesk
 • Limitsiz Eposta
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • DNS Yedekliliği
 • SSD ile Güçlendirilmiş
 • 7/24 Destek
features Özellikler
2 ay ücretsiz
Standart
yıllık alımda (2 ay ücretsiz)
$ 59.99 $
49.99 /yıl
Satın Al
 • DISK
  10GB SSD
 • DATA
  1000GB Trafik
 • EPOSTA
  25 Eposta
 • TLD
  10 Alanadı
önerilen
Profesyonel
yıllık alımda (2 ay ücretsiz)
$ 79.99 $
64.99 /yıl
Satın Al
 • DISK
  25GB SSD
 • DATA
  1000GB Trafik
 • EPOSTA
  50 Eposta
 • TLD
  25 Alanadıdns redundant

DNS Yedekliliği

DNS yedekliliği, DNS kesintileri (yapılandırma hatalarından, altyapı hatasından veya bir DDoS saldırısından kaynaklanan kesintiler) için güvenli bir çözüm veya bir yedekleme mekanizmasıdır. Bu tür senaryolarda tek bir atanmış DNS sunucusu yeterli olmayabilir; farklı ağlarda birden fazla DNS sağlayıcısı dağıtmak, DNS kullanılabilirliğini sağlarken DNS kullanılamama riskini de azaltır. Yedekli DNS sunucularının bakımı, çoğu kuruluş için en uygun maliyetli seçenek olmayabilir ancak DNS kullanılabilirliğini sürdürmenin ve DDoS saldırılarının sonuçlarını azaltmanın en etkili yollarından biridir.Günlük Yedeklemeler

Beklenmeyen veri kaybı her türden işletmeyi etkiler ve her an olabilir. Veri yedekleme, tüm işletmeler için minimum gereksinimdir. Web barındırma planlarınız için Hür Bilişim'in Günlük Yedekleme ve Kurtarma hizmeti eklentisiyle çevrimiçi varlıklarınızı 7/24 koruyun. Barındırma kontrol panelinizden kolayca erişebileceğiniz basit yedekleme ve geri yükleme aracımızla tüm dosyaları, klasörleri veya veritabanlarını kolayca geri yükleyin. Web dosyalarınız için son 7 günlük yedek kopyalardan daha fazla kapsam elde edin!
backups
monitoring 24/7/365

7/24 Monitoring

Web siteleri, web uygulamaları ve API'ler bazı yönlerden fiziksel altyapıya benzer. Optimum durumda kalmaları için bakım, izleme ve bakım gerektirirler. Bununla birlikte, bir bina ile bir web sitesi arasındaki tek fark, bir web sitesinin neredeyse hiç haber vermeden havaya uçabilmesidir. Neyse ki, web'de, bazı planlamalarla bu kesintileri azaltmak ve en kötüsü olursa hızlı bir şekilde kurtarmak genellikle yeterince kolaydır. Tabii ki, eğer doğru bir şekilde planladıysanız. Hizmet teklifimiz, yalnızca izlemeyi değil, aynı zamanda en kötü senaryolardan kaçınmak için düzenli yazılım güncellemelerini, güvenlik taramalarını ve yükseltmeleri de içeren bütünsel bir yaklaşımdır. İzleme paketlerimiz, herhangi bir sorunu önceden belirlemeye çalışırken düzenli olarak site performansınıza bakar. Ve en kötü durumda, ekibimiz garantili olarak 30 dakika içinde yanıt verir.

Tüm Bayi Hosting Planlarını Karşılaştırın
Standart
49.99$/yıl
Satın Al
Profesyonel
64.99$/yıl
Satın Al
Website
10 Website 25 Website
SSD Depolama
10GB SSD 25GB SSD
Aylık Trafik 1000GB 1000GB
Veritabanı Limitsiz Limitsiz
DDOS Koruması
Özel Spam Filtresi
ücretsiz SSL Sertifikası
Otomatik Haftalık Yedekleme
İşlemci Limiti  
Web Hosting hesabınızın sunucu üzerinde kullanabileceği işlemci limitidir. İşlemci modelleri farklı sunucu modellerine göre değişiklik gösterebilmekte olup en az 2000MHZ olacak şekilde yapılandırılmaktadır.
2 Core 2 Core
Ram Limiti  
Web Hosting hesabınızın sunucu üzerinde kullanabileceği ram limitidir.
2 GB 4 GB
Dedicated Ip  
Sadece sizin hosting hesabınızın kullanabileceği özel bir ip adresi tahsis edilir.
Opsiyonel Opsiyonel
Cloudlinux/CageFS  
Cloudlinux işletim sistemi üzerindeki cageFS özelliği ile, her kullanıcı sunucu içerisinde kendi dosyalarına hapsolur. Diğer kullanıcıların verileri veya dosyaları hiçbir şekilde görünmez ve ulaşılamaz. Bu sebeple sunucuda üstün güvenlik sağlandığı gibi, sunucu kaynaklı bir durum neticesinde sitelerinizin hacklenmesi riski ortadan kalkar.
Kontrol Paneli cPanel / Plesk cPanel / Plesk
premium 7/24 Ticket Desteği
Canlı Sohbet Desteği
Para İade Garantisi
Satın Al Satın Al

Bayi Hostinginiz İçin Neden Hür Bilişim'i Seçmelisiniz?

Softaculous
Tek tıkla kolay kurulum

Softaculous ile CMS siteleri (WordPress, Joomla), forumlar ve bloglar oluşturmak için 150’den fazla ücretsiz uygulamaya erişim sağlayın.

Süper Hızlı Siteler

Hosting sunucularımız yüksek performans için yapılandırılmıştır. SSD Disk ve Güçlü Sunucu altyapısı ile yüksek erişebilirlik ve kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz
Web Site Transferi

Web sitenizi taşımak için zamanınız veya tecrübeniz yok mu? Bırakın sizi Hür Bilişim kalitesine biz taşıyalım. Evet, ücretsiz (:

Sıkça Sorulan Sorular

Bayi Hosting Hizmetleri hakkında sık sorulan soruların yanıtlarını bulun

İsim sunucularınız nedir?
 • ns1.hurbilisim.com / ns2.hurbilisim.com - Bayi web yayınlama planlarında özel isim sunucuları tanımlanabilmektedir.

Kontrol panel erişimi sunuyor musunuz?
 • Evet, Hür Bilişim sunucularından alacağınız barındırma paketleri ile birlikte dünyanın en gelişmiş kontrol paneli olan cPanel sunulmaktadır. Bayi paketlerinde cPanel ve WHM (Web Host Manager) kontrol panelleri birlikte sunulmaktadır.

Web barındırma hizmeti alırken nelere dikkat etmek gerekir?
 • Temel olarak hızlı, kesintisiz ve güvenli hizmet alacağınızdan, sorun yaşadığınızda hızla teknik destek alabileceğinizden emin olmanız gerekir. Web yayınlama hizmetlerinde ortaya çıkabilecek aksaklıklar, telafisi çok zor kayıplara neden olabildiğinden, kurumsal ihtiyaçlar için ucuz web barındırma tekliflerinden uzak durulmalıdır.

Telnet veya SSH erişimi sağlıyor musunuz?
 • Hayır, güvenliğimizi en üst düzeyde tutmaya gayret ediyor ve kesinlikle telnet ya da secure shell erişimi vermiyoruz. Web yayınlama hizmetleriniz kapsamında alacağınız cPanel kontrol panel erişimi sayesinde telnet veya SSH erişimine gereksinim duymadan tüm sunucu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yedekleme yapıyor musunuz?
 • Sunucu disklerimiz RAID 10 Mirroring konfigürasyonunda sürekli yedekleme yaparak çalışır. Sunucularımızda aynı zamanda haftalık olarak otomatik uzak yedekleme yapılır. Bunun dışında kontrol paneli üzerinden istediğiniz zaman kendiniz yedekleme yaparak, kendi yedeklerinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bana özel bir hosting paketi oluşturmanız mümkün mü?
 • Elbette, eğer mevcut paketlerimizden hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ise, bize gereksinimlerinizi bildirmeniz halinde size özel bir paket oluşturabiliriz.