Hakkımızda

Neden Hür Bilişim?

  • Görüşlerinizi her zaman dinliyor ve önemsiyoruz.
  • Hizmetlerimizin kalitesine odaklanıyoruz.
  • Yıllardır bireysel ve kurumsal ayrımı yapmadan dünya standartlarında internet hizmetlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz.
  • 15 gün içerisinde sistemimizden memnun kalmazsanız hosting ücretinizi iade ediyoruz.
  • Günlerden pazar veya saatin 04:30 olması bizim için önemli değil. 7/24 Hür Bilişim yetkilileri olarak sorularınızı yanıtlamak için hazırda bekliyoruz.
Hür Bilişim kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet hizmetlerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, güvenilir ve uzman bir yaklaşım ile hizmet vermek amacıyla 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Sektörümüzde ihtiyaç duyulan hizmetleri yenilikçi bir yaklaşımla sunan, tercih edilen, hızlı büyüyen, saygın bir rol kazanmayı hedef edinen ve bu değerleri koruyabilen bir firma olmak için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı takip eden süreçte bakış açısı olarak; daha hızlı teknik destek hizmeti, karşılaşılan sorunlarda tam amacına varan çözüm yolları, uygun fiyat koşulları sunma ve geniş ürün çeşitliliği ile müşterilerimize ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerin sağlanmasına yöneliktir.

Hedefimiz geleceğe dönük bakış açımızla müşterilerimizle karşılıklı memnuniyete dayanan iş birliği ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

Bu uzun çalışma süresince müşterilerimizden öğrenecek çok şeyimiz olduğuna inanıyor ve bize kazandırdıkları bilgi, birikimi geliştirip hızla yeni gelişen ihtiyaçları karşılamaya yönelik yeni çözümler üretmeye devam ediyor olacağız.

Misyonumuz

Büyüyen bir firma olarak, aşağıdaki hedefler kümesine uymaktayız.

Hizmetler

Çevrimiçi işletmenizin sorunsuz çalışmasına imkan veren kaliteli hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

Güvenlik

Sunucularımızı güvence altına almaya, en yeni güvenlik duvarı teknolojilerini kullanmaya çok fazla odaklanıyoruz.

Personel

Destek taleplerinizin profesyonelce çözülmesini garantileyen deneyimli ekip ile çalışıyoruz.