Hür Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri 2010 yılında internet sektöründe güvenilir alan adı tescili ve barındırma hizmetlerine duyulan ihtiyacı gidermek ve bu tür hizmetlere profesyonel ve uzman bir yaklaşım getirmek için kurulmuştur.

Hür Bilişim

Hakkımızda

İnternet sektöründe temel olarak hosting ve beraberinde gelişen hizmetleri sağlamaya çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz hizmetleri bulunduğumuz sektörde ortaya çıkan güncel sorun ve ihtiyaçlara göre şekillendirmekteyiz. Bir hizmeti sunarken temel amacımız sürekliliği ve katma değeri ortaya koymaktır. Katma değerli hizmet sağlamak, kullanıcıların o hizmetten en yararlı şekilde faydalanmasını amaçlar ve bunun yanı sıra oluşabilecek sorun ve sıkıntılara karşı çözüm yolları sunar. Teknik destek en büyük katma değerimizdir ve hızlı olmak bu değerleri taşıyabilmek için kullandığımız bir yöntemdir. Her personel, kullanıcının hiç bir şey bilmediğini varsayarak işlem sürecinde basit ve anlaşılır bir dil kullanır. Kullanıcılar her konu hakkında bilgi sahibi olmayabilirler. Bilgimizi paylaşıp, sağlamadığımız hizmetler olsa dahi kullanıcıyı en doğru şekilde yönlendirmek şirket kültürümüzü oluşturan temel unsurlarımızdandır. Bizi güçlü yapan bilgi ve sorun çözme kabiliyetimiz olduğunu biliriz! Var olmaya devam etmek istiyorsak kendimizi ve çevremizi geliştirmeliyiz. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımız kurumumuzun omurgasıdır, kaçınılmaz bir şekilde gelişen bilişim dünyasında işleyişimizi ve sürekliliğimizi devam ettirir. Satışları arttırmaya yönelik özel olarak yapılan maliyet ve harcanacak yerine sistemlerimizi geliştiririz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yaptığımızda başarılı olmuşuz demektir. Bu bağlamda sürekli olarak 'Daha iyisini nasıl yapabiliriz?' ilkesiyle çalışan personelimiz zaten pazarlama departmanımızın ta kendisidir! En iyi pazarlama aracımız ise önerilmektir. Bizimle yeni tanışacak olan kullanıcıların referansla gelmesini sağlamak en büyük hedeflerimizdendir. Sunum ve iletişimlerimizde samimiyet ve basitliğe çok önem vermekteyiz. Açgözlülüğün ve üstünlük yarışının en büyük günah olduğuna inanarak sadece işimizle ilgilenmekteyiz.

Kurumsal Bilgiler

Kurumsal firma bilgilerimiz

Firma Adı
Firma Adı
Hür Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri
Faaliyet Belgesi
Faaliyet Belgesi
YS - (1957)
Vergi Dairesi
Vergi Dairesi
Beşiktaş / 9450392961
İletişim
İletişim
0850 34 653 34
 

Misyonumuz

Büyüyen bir şirket olarak, aşağıdaki hedefler kümesine uymaktayız.

Güvenlik
Güvenlik
Sunucularımızı güvence altına almak, en yeni ve en büyük güvenlik duvarı teknolojisini kullanmaya çok fazla odaklanıyoruz.
Hizmetler
Hizmetler
Çevrimiçi işletmenizin sorunsuz çalışmasına izin veren kaliteli hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.
Dünya çapında
Dünya çapında
Dünyanın dört bir yanından müşterilere sahibiz ve hizmetlerimizi dünya çapında sunmaya devam edeceğiz.
Personel
Personel
Destek taleplerinizin profesyonelce çözülmesini garantileyen deneyimli ekip ile çalışıyoruz.