Müşteri Yorumları

Müşterilerimizden gelen geri bildirimler.

Mutlu Müşterilerimiz

Aşağıda değerli müşterilerimizin hakkımızda yaptığı yorumları görüntüleyebilirsiniz.

team

Seçkin KUL

1 yılı geçkindir sizlerle çalışmaktan çok mutluyum. Her türlü sorunum konusunda hiç çekinmeden bana destek verdiğiniz için çok teşekkürler...
team

İsmail PERİM

Yıllardır çalışıyorum bugüne kadar hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadım, mükemmel ve anlayışlı bir ekip var. Herkese öneriyorum, iyi çalışmalar.
team

Hakan KOSİF

Komut dosyalarının güncelleştirilmesi beni çok memnun etti teşekkür ederim Hürbilişim!
team

İsmail ÇEVİK

Son derece sabırlı ve işini iyi yapan bir ekip, gerçekten tavsiye edebileceğim tek hosting firması.
team

Süleyman Aziz MAKAS

Uzun yıllardır Hür Bilişim ile çalışmaktayım. Kendileri her alanda çok ilgilidir, şiddetle tavsiye ediyorum. Hizmetlerinin kalitesinden önce çalışanların kalitesi geliyor.. Teşekkürler Hür Bilişim!
team

Mehmet AYDOĞDU

Kendileri ile daha yeni tanıştık. Uzun süre beraber çalışacağımız kesin! Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecebilecek bir firma. Destek konusunda hızlı, uzman ve samimi kişilerle karşılaşıyorsunuz, ilgilenmekten keyif aldıkları çok belli! Teşekkürler Hür Bilişim!
team

Tolga SARI

2013 yılından bu yana aktif olarak 'Uluslararası Herboloji Dergi'mizi bir gün bile problem yaşamadan devam ettiriyoruz. Daha önce denediğim hosting firmalarında bulamadığım samimiyeti, disiplini sizde buldum. Sizlere bu gayretiniz için teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Neden Hür Bilişim'i Seçmelisiniz?

Teknoloji, Herkes İçin!

Bulut bilişim, ağ yedekliliği, sanallaştırma... Bu ve diğer yeni kavramlar sizi endişelendirmesin. Siz işinize odaklanın, gerisini bize bırakın.

Her Zaman Hazırlıklıyız!

Çalışanlarımız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize profesyonel ölçüde hizmet veriyor. Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz.

Premium Destek

E-Posta veya Canlı Destek! Dilediğiniz an gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler için ihtiyaç duyduğunuz desteğe kolayca 7/24 ulaşın.