Uzun yıllardır Hür Bilişim ile çalışmaktayım. Kendileri her alanda çok ilgilidir, şiddetle tavsiye ediyorum. Hizmetlerinin kalitesinden önce çalışanların kalitesi geliyor.. Teşekkürler Hür Bilişim!

Süleyman Aziz Makas

1 yılı geçkindir sizlerle çalışmaktan çok mutluyum. Her türlü sorunum konusunda hiç çekinmeden bana destek verdiğiniz için çok teşekkürler...

Seçkin Kul

Kendileri ile daha yeni tanıştık. Uzun süre beraber çalışacağımız kesin! Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecebilecek bir firma. Destek konusunda hızlı, uzman ve samimi kişilerle karşılaşıyorsunuz, ilgilenmekten keyif aldıkları çok belli! Teşekkürler Hür Bilişim!

Mehmet Aydoğdu

Uzun süredir Hür Bilişim ile çalışıyorum. Güven, kalite, uygun fiyat ve samimiyeti çalışmalarına harmanlamış arkadaşlar. Herhangi bir sorun durumunda, sorun bizden kaynaklansa dahi yardımcı olmaktan hiç çekinmiyorlar. Teşekkürler Hür Bilişim, Herkese tavsiye ederim…

Abdu Şahinduran

Yıllardır çalışıyorum bugüne kadar hiç bir sıkıntı ve sorun yaşamadım, mükemmel ve anlayışlı bir ekip var. Herkese öneriyorum, iyi çalışmalar.

İsmail Perim

Son derece sabırlı ve işini iyi yapan bir ekip, gerçekten tavsiye edebileceğim tek hosting firması.

İsmail Çevik

Komut dosyalarının güncelleştirilmesi beni çok memnun etti teşekkür ederim Hürbilişim!

Hakan Kosif

Yaklaşık 8-10 yıldır tanışırım kendileri ile. Tüm işlemlerde A'dan Z'ye iğneden ipliğe yardımcı oluyorlar. Sabırları ve iş bitiricilikleri her zaman ön planda oluyor. En önemlisi ise cebinizi degil sizi düşünüyorlar.

Yıldıray Yıldırım